KURUMSAL

KISACA ÇINAR YAPI

Çınar Yapı kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

KALİTE

Çınar İnşaat kurulduğu günden itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Çınar İnşaat'a, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
 
  • Değerlerimiz
    Müşteri memnuniyetini ve üretimde, hizmette kaliteyi daima ön planda tutmak. Sürekli gelişme felsefesi ile daima en iyiyi ve kaliteliyi hedeflemek, verimliliği artırmak. Tüm faaliyetlerimizde, kanunlara ve yasalara uygun davranmak çevreyi, doğayı korumak..
  • Misyonumuz

    Çınar İnşaat , geçmişte olduğu gibi farklı, yenilikçi, modern ve estetik mimari anlayışıyla geleceğe kurumsal bir bakış açısıyla, daha emin ve güçlü adımlarla ilerlemeyi hedefliyor. Müşterilerimizin memnuniyeti ve satış sonrası iyi iletişim her zaman için önceliğimiz olmuştur.

  • Vizyonumuz

    Çınar İnşaat , müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, kurumsallığı, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Hadi Birlikte Hayallerinizi İnşaa Edelim

Faaliyet gösterilen sektörlerde,uluslararası kalite standartlarında ürün ve müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak;saygın,güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğimizi sürdürmekteyiz.

Dekorasyon

Projenin her aşamasında birebir müşterinin istekleriyle kendi vizyonunu ve çizgisini özümseyen bir yaklaşımda bulunmuştur.

Bina İnşaatı

Her yeni projesinde standartlarını yükseltmeye devam eden Çınar İnşaat, kendisiyle yarışarak hep daha iyiye ulaşmayı amaçlar.

Müteahhitlik

Çınar İnşaat, dizayn konusunda gerekli kontrol ve koordinasyonu sağlayabilecek kapasiteye sahip olup, global ölçekte müteahhitlik hizmeti vermektedir.

Çevre Dostu Projeler

Projelerimizi gerçekleştirirken atık miktarlarını en aza indirmek, çevre kirliliğini önlemek ve geri kazanımı arttırmaya özen göstermekteyiz.

KALİTELİ VE UYGUN MALİYETLİ PROJELER Mİ ARIYORSUNUZ?